Carsharing

TOP 10 aplikací, které potřebujete na cestování tohle léto!

26. července 2021 | CAR4WAY

Máte rádi bezstarostné léto, plné zábavy?  Stáhněte si tyto aplikace do mobilu a je to!

Cool aplikací není nikdy dost. Proto přinášíme výběr těch nejlepších na tohle léto, se kterými objevíte nová místa, ubytujete se za 5 minut a máte 1 000 aut vždy po ruce. 

Vyzkoušejte to!

CAR4WAY

1 000 aut ihned k dispozici ve vašem mobilním telefonu. Díky aplikaci CAR4WAY si snadno vyberete nejlepší auto pro váš výlet a můžete si ho půjčit od 1 minuty až na týden. Všechno, včetně odemykání a zamykání auta, ovládáte snadno pomocí mobilu. 

KUDY Z NUDY

Přivítejte léto s novou aplikací, která vám umožní uložit si nejzajímavější tipy a turistické cíle. Díky novým vylepšením získáte lepší přehled o turistických cílech a akcích. Cestování s aplikací KUDY Z NUDY bude hračka. 

 

ÚŽASNÁ MÍSTA 

Hledáte tipy na výlety? V aplikaci Úžasná místa objevíte více jak 600 dechberoucích míst v České republice, která pro vás osobně prozkoumali autoři projektu. Aplikace je dostupná zdarma.

SMART GUIDE 

Je nový český travel startup. Jedná se o bezplatnou digitální aplikaci, která vytvoří z každého smartphonu osobního průvodce ve vybraném místě. 

 

ALFRED 

Díky aplikaci Alfred se snadno ubytujete v 1 000 hotelech po celé České republice. V aplikaci zvládnete check-in, platbu za hotelý účet, objednáte si doplňkové služby, získáte tipy na výlety v okolí vašeho ubytování. 

GOOGLE MAPS 

Díky kombinaci technologií apple carplay nebo google auto a google maps, na cestách už nezabloudíte.

Díky bezdrátové konektivitě si vše krásně zobrazíte na display ve voze. 

 

APLIKACE ZÁCHRANKA 

Je oficiální mobilní aplikace Zdravotnické záchranné služby ČR, Horské služby ČR a Vodní záchranné služby ČČK. Slouží ke kontaktování záchranářů, k edukování praktitk první pomoci a k lokalizaci člověka v nouzi. 

GASTRO MAPA LUKÁŠE HEJLÍKA 

Lukáš Hejlík se více než sedm let věnuje Gastromapě, která vám poradí, kam zajít na dobré jídlo po celé České republice. Původně vše začalo jako rádce na sociálních sítích a dnes je Gastromapa aplikace, kterou si stáhlo už téměř 200 tisíc lidí. Případně si po cestě můžete v autě poslechnout podcast Gastromapa Lukáše Hejlíka 111.

ŽIVÉ HORY 

Rozšířená realita přibližuje návštěvníkům krajinu i historii v sudetech. Aplikace vás provede 7 vycházkovými okruhy Krušných hor. Jak název aplikace napovídá, pomocí rozšířené realizy nebo 360 snímků pomáhá oživit krajinu v dávno zaniklých místech prostřednictvím desíteh interaktivních vizualizací. 

REVOLUT

Bojíte se v zahraničí platit svojí jedinou kartou? Revolut přináší 'dočasnou' kartu, kterou vám před vaší cestou pošle až domů nebo můžete využít pouze virtuální kartu ve vašem mobilním telefonu. Propojíte ji se svým účtem, nahrajete přesný obnos peněz, jaký chcete, a platíte 'bezpečnou' kartou. Pokud ji ztratíte, nemusíte se bát, že vám někdo ihned vybere všechny peníze.